Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaleo

    İstanbul - KüçükÇiftlik Park Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul 3 Temmuz 2022 Pazar
    • Konser

    Kaleo

    'WAY DOWN WE GO' İLE ÜNLENEN İZLANDALI ROCK GRUBU 'KALEO' DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA İLK KEZ İSTANBUL'DA

    3 TEMMUZ 2022 - KÜÇÜKÇİFTLİK PARK

    2016 tarihli satış rekorları kıran  ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B'nin yayınlanışından bu yana ülkemizde de hatırı sayılı bir hayran kitlesine sahip olan İzlandalı rock grubu KALEO, ilk İstanbul konserini açıkladı.

    İsimlerini Hawai dilinde 'ses' anlamına gelen KALEO'dan alan grup, EPİFONİ organizasyonu ve 'Join & Blend'in kurumsal sponsorluğunda 3 Temmuz 2022 tarihinde KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak. KALEO öncesinde sahnede yine İzlandalı bir şarkıcı-söz yazarı olan Júníus Meyvant, ülkemizde son dönemin en çok ses getiren gruplarından Adamlar ve Al'York ortamı ısıtacak.

    Solistliğini kendine has güçlü vokaliyle dikkat çeken karizmatik JJ Julius'un üstlediği KALEO, son albümleri Surface Sounds'un 2022 dünya turnesi 'Fight or Flight Tour' kapsamında ilk kez ülkemizde olacak.

    Grammy adayı olan 'No Good', ''All the Pretty Girls'  Grey's Anatomy, Riverdale gibi onlarca popüler dizide kullanılan  'Way Down We Go' gibi şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üzerinde dinlenmeye ulaşan, Londra'dan Moskova'ya uzanan biletleri tükenen konserler veren KALEO, dünya çapında bir fenomen olduğunu kanıtladı.

    Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, heyecan verici canlı performanslarıyla tanınan KALEO, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo gibi önemli festivallerde sahne aldı, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılış grubu olarak özel olarak seçildi.

    KALEO'nun ikinci albümü - Surface Sounds - 23 Nisan 2021'de yayınlandı. “I Want More” ve “Break My Baby”nin şimdiden hit olduğu albümün dünya turnesinde İstanbul'un da eklenmesi büyük heyecan yarattı.

    Etkinlik Akışı:

    16:00 – Kapı açılış

    17:15 – Al’York

    18:30 – Junius Meyvant

    20:00 – Adamlar

    22:00 – Kaleo

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - KüçükÇiftlik Park

    -Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    -Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    -Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    - 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

    - 18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

    - Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    -Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü