Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Açık Mikrofon Hane Stand-up Show

    Alsancak Yzb. Şerafettin Bey sk. No:30 Konak/İzmir, İzmir, Turkey, 35240 26 Şubat 2023 Pazar
    120 dakika
    • Komedi
    • Stand up
    • Stand-up

    Açık Mikrofon -  Hane Stand-up Show

    *18 yaş ve üzeri için uygundur.

    Süre : 120 dk

    Öyle bir gece ki... Arkadaş arasında çok komik olanların, "Bunu ben de yaparım!" diyenlerin gerçeklerle yüzleştiği bir gece... 
    Öyle bir gece ki... Hane Stand-up Show komedyenlerinin çok iyi olduğunu düşündükleri yeni şakalarını belki de bir daha asla anlatmama kararı alacakları bir gece... 
    Aldığınız biletle bu bilinmezliklerle dolu geceye seyircilik etmek ya da sahneye çıkıp iddianızı göstermek sizin elinizde! 

    DİKKAT: Gecede sahneye çıkmak isteyenlerin etkinlikten 1 saat önce etkinlik alanına gelerek isimlerini sahne listesine yazdırması gerekmektedir. MC: Oytun Cebeci
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Per La Vita / Bistro Kafe

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Açık Mikrofon Hane Stand-up Show Biletleri ve Fiyatları

    İzmirAçık Mikrofon Hane Stand-up Show İzmir Biletleri

    AdresPer La Vita / Bistro Kafe
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü