Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bu Neyin Kafası - Stand up Gösterisi

    PANORA AVM- Oran Mah Turan Güneş Bulvarı Panora Avm No:182 / 240 Çankaya Ankara 15 Şubat Çarşamba - 08 Mart 2023 Çarşamba
    90 dakika
    • Stand up

    Bu Neyin Kafası - Stand up Gösterisi

    Yaş Sınırı: 14+

    Usta Oyuncu Salih Köksal dilinden.. Hayatımız bir travmalar potporisi. Bu travmaların trajikomik bir dille sahnelendiği,seyircinin de oyuna dahil edildiği müzikli danslı keyifli bir gösteri.

    Oyuncu: Salih Köksal
    Yazan: Salih Köksal
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Actor Studio Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bu Neyin Kafası - Stand up Gösterisi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBu Neyin Kafası - Stand up Gösterisi Ankara Biletleri

    AdresActor Studio Sahnesi
    119,99 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresActor Studio Sahnesi
    119,99 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü