Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eda Özyurt-Uyanan Güzel

    • Stand up

    Eda Özyurt-Uyanan Güzel

    Eda kendini; gündüzleri yaratıcı drama ve yoga eğitmeni, akşamları komedyen olarak tanımlıyor. 

    Uzun yıllar profesyonel olarak tiyatro yapan Eda hayatta kalabilmek adına kurumsal hayatı bırakmıyor. 

    Bir zamanlar gündüzleri stilettosuyla  bankacı, hafta sonları kırmızı perdeyi arayalıp oyuncu olarak sahneye çıkan Eda, şimdilerde hayat felsefesi olarak performans sanatçılığında edindiği bilgi ve birikimi eğlenceli kurumsal eğitimler haline getiriyor. 

    Sahnede “Uyanan Güzel” tek kişilik Stand-up gösterisi ile “uyanana kadar başına gelenleri” anlatan Eda, interaktif sahneleri çok seviyor.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü