Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Vodvil Sahne Stand Up Akşamları - Ali Congun

    Murat Reis, Allame Cd. No: 109, 34664 Üsküdar/İstanbul 4 Şubat 2023 Cumartesi
    • Stand up

    Vodvil Sahne Stand Up Akşamları - Ali Congun

    Stand-Up'ın yeni adresi Vodvil Sahne & Cafe!

    Her Cumartesi birbirinden farklı konukların komedi dolu hikayeleriyle sahne alacağı Vodvil Sahne Stand-Up Akşamları'nın bu haftaki konuğu Ali Congun!

    Kahkahalarla dolu bu programa sizi de bekliyoruz.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Vodvil Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Vodvil Sahne Stand Up Akşamları - Ali Congun Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluVodvil Sahne Stand Up Akşamları - Ali Congun İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresVodvil Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü